Najwyższej klasy kombajny kosmetyczne Hebe Medika dla
gabinetów kosmetologicznych, medycyny estetycznej
i salonów SPA
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Najwyższej klasy kombajny kosmetyczne Hebe Medika dla
gabinetów kosmetologicznych, medycyny estetycznej
i salonów SPA
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
previous arrow
next arrow
PlayPause
Kombajny kosmetyczne Hebe - kombajny kosmetyczne hebe, sprzęt kosmetyczny hebe, urządzenia kosmetyczne hebe, maszyny kosmetyczne hebe
ArrowArrow
Shadow
Slider

Urządzenia HEBE

FORMULARZ WYCENY URZĄDZENIA

*Sonoforeza, światłoterapia LED, galwan, jonoforeza – funkcje pomocnicze do peelingu kawitacyjnego, NIE ZWIĘKSZAJĄ CENY URZĄDZENIA.
*Funkcja ultradźwięki znajduje się w głowicy do mezoterapii bezigłowej, NIE ZWIĘKSZA CENY URZĄDZENIA.
*Mezoterapia mikroigłowa i makijaż permanentny występują w jednym module (zmieniamy tylko końcówkę, kartridż).
*Plazma kosmetyczna, Mikrodermabrazja korundowa, Elektorkoagulacja/Epilator, HYDROGENIUM+ dostępne są wyłączenie jako oddzielne urządzenia (nie wchodzą w skład kombajnów).

Najwyższej jakości urządzenia wielofunkcyjne dla profesjonalistów branży kosmetycznej

Produkcja oraz serwis znajdują się w Polsce. Urządzenia Hebe są efektem długoletniego doświadczenia i praktyki, są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Stanowią wyposażenie wielu gabinetów piękności w Polsce i za granicą.

Główną misją firmy jest tworzenie innowacyjnych, niezawodnych i atrakcyjnych cenowo profesjonalnych aparatów kosmetycznych. Wszystkie aparaty Hebe posiadają wymagane badania oraz certyfikaty, w tym certyfikaty NOT, potwierdzające ich innowacyjność.

decydując się na zakup sprzętu Hebe uzyskujesz:

wielozadaniowy kombajn kosmetyczny

MULTIZADANIOWY KOMBAJN to nowoczesne urządzenie kosmetyczne z możliwością indywidualnego doboru konfiguracji. Przy komponowaniu aparatu dobiera się dowolną liczbę funkcji, odpowiednią dla klienta obudowę oraz wyświetlacz. Stwarza to możliwość dostosowania elastycznej oferty, zarówno w kontekście użytkowym jak i cenowym.

Obudowa stacjonarna Tower Standard

Obudowa wykonana z trwałego tworzywa tzw. kompozytu poliestrów nienasyconych (PWS). Jest to materiał funkcjonalny, odporny za zabrudzenia, przebarwienia i temperaturę. Jego gładka struktura oraz delikatny połysk znakomicie wpisują się w standardy najlepszych gabinetów kosmetycznych i SPA.

Istnieje możliwość dobrania kolorystki urządzenia oraz wygrawerowani własnego logotypu na panelu sterującym

Obudowa stacjonarna Tower Extra

Obudowa blaszana z mocno podkreślonymi kształtami. Wykonana z blachy nierdzewnej typ H-17, górny panel ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo i polimetakrylanu metylu. Nie posiada zaokrągleń na brzegach. Znakomicie prezentuje się w nowoczesnych gabinetach. Zastosowanie tego rozwiązania daje możliwość zaprojektowania podświetlanego logotypu na przedniej ścianie urządzenie. Opcjonalnie możliwa jest zmiana kolorystyki urządzenia na specjalne zamówienie klienta.

Obudowa Mała stacjonarna

Obudowa obrobiona jest ze stali nierdzewnej oraz plexi polimetakrylanu. Precyzja wykonania, jakość i solidność to cechy, które charakteryzują tę urządzenia.

Nie zajmuje dużo miejsca, dlatego znakomicie nadaje się do pomieszczeń o małej powierzchni. Skierowana przede wszystkim do małych gabinetów.

Obudowa mobilno-stacjonarna

Obudowa wykonana z jest ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo oraz plexi polimetakrylanu.

Funkcjonalność tego rozwiązania polega na tym, że urządzenie może być używane zarówno w gabinecie (istnieje możliwość dokupienie statywu) jak i w domu klienta. Specjalnie zaprojektowana walizka umożliwia przenoszenie sprzętu w dowolne miesce.

Obudowa mobilna

Rozwiązanie techniczne skierowane jest dla kosmetyczek wykonujących zabiegi u klienta. Specjalnie zaprojektowana walizka pozwala na wygodne przenoszenie urządzenia.

Może zawierać jeden lub dwa panele, w zależności od liczby funkcji. W dużym kuferku instalowana jest teleskopowa rączka i kółka, co jeszcze bardziej podnosi praktyczność urządzenia.

Obudowa makijażu permanentnego

Wykonana z tych samych materiałów, co urządzenia stacjonarne. Jest zdecydowanie mniejsza, dlatego może również służyć jako urządzenie przenoście

Wyświetlacze

Wyświetlacz dotykowy 5 cali monochromatyczny

Wyświetlacz dotykowy 7 cali kolorowy

Wyświetlacz dotykowy 12 cali kolorowy

Funkcje do wyboru

Spersonalizuj urządzenia Hebe

Funkcje do wyboru

Poszerz funkcjonalność apararury Hebe o wybrane moduły

UrządzeniA hebe

Urządzenia HEBE są efektem długoletniego doświadczenia i praktyki, są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Stanowią wyposażenie wielu gabinetów piękności w Polsce i za granicą.

Główną misją firmy jest tworzenie dla Państwa INNOWACYJNYCH, NIEZAWODNYCH I ATRAKCYJNYCH CENOWO profesjonalnych aparatów kosmetycznych.

Aparatura medika

To profesjonalne urządzenia dedykowane kosmetologii i medycynie estetycznej. Powstałe dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz wykorzystaniu najnowszych technologii. Wysoka jakość komponentów oraz innowacyjne autorskie rozwiązania wyróżniają te produkty spośród konkurencji.

Medika to marka wielokrotnie nagradzana, a co ważne, jest w pełni Polskim produktem oraz rozwiązaniem technologicznym.

MISS BEAUTY

MISS BEAUTY – Oferujemy Państwu najwyższej jakości urządzenia wielofunkcyjne do gabinetów kosmetologicznych, medycyny estetycznej oraz SPA. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest ich niezawodność, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Polecamy: kombajny kosmetyczne Hebe Medika, sprzęt kosmetyczny Hebe Medika, urządzenia kosmetyczne Hebe Medika, maszyny kosmetyczne Hebe Medika.

MAPA STRONY

KONTAKT

info@missbeauty.com.pl
biuro@zdrowacaloria.pl
www.zdrowacaloria.pl