HIFU to innowacyjna oraz niezwykle skuteczna metoda, ponieważ pozwala na cofanie procesu starzenia skóry i regeneracji miękkich tkanek twarzy. Lifting skupia się na silnej wiązce ultradźwięków, która powoduje napinanie skóry. Do wykonania zabiegu potrzebny jest Kombajn HIFU marki Medika pozwalający osiągnąć wyeliminowanie drugiego podbródka, zmniejszenie worków pod oczami i podkreślenie owalu twarzy.

Bezinwazyjny lifting twarzy za pomocą kombajnów HIFU Medika

KOMBAJNY KOSMETYCZNE MEDIKA, URZĄDZENIA KOSMETYCZNE HEBE

Kombajn HIFU marki Medika pozwala zastąpić skomplikowany zabieg chirurgii plastycznej na bezinwazyjny lifting ultradźwiękowy, ponieważ można wykonać w każdym gabinecie kosmetycznym. Metoda, która jeszcze do niedawna była niewyobrażalna, stopniowo staje się coraz bardziej popularna na całym świecie.

HIFU znane jest jako lifting twarzy bez skalpela, a wynika to z faktu, że działanie kombajnu marki Medika nie koncentruje się na skórze, lecz oddziaływanie na obszar mięśniowo-rozcięgnowy, znany jako SMAS. HIFU jest rewolucyjne z jeszcze jednego powodu. Zabieg przeważnie wykonuje się jeden raz i nie ma konieczności rehabilitacji, ponieważ nie powoduje zaczerwienia skóry, siniaków, obrzęków. Dzięki temu od razu po zabiegu można powrócić do codziennych obowiązków.

Kiedy wykonywany jest zabieg HIFU

Zabieg HIFU zlecany jest osobom, u których zaobserwować można następujące cechy: 

Zasada działania kombajnu kosmetycznego hifu – bezinwazyjny liftingu twarzy

Kombajny kosmetyczne Medika umożliwiają efektywne napięcie i zagęszczenie skóry poprzez ulokowanie energii w różnych głębokościach skóry. Wszystko zależy od użytego kartridża.

Energia ulokowana w głębokości od 1,5 mm do 3 mm, wiec pozwala na uporządkowanie struktur kolagenowych oraz pobudzenie do odnowy skóry. Gwarantuje to zwiększenie jej jędrności i gęstości. Jeśli zdeponujemy energię w głębokości 4,5 mm możemy doprowadzić do obkurczenia warstwy SMAS, co daje doskonały efekt liftingu skóry. W głębokości 8 mm energia ingeruje w tkankę tłuszczową. W głębokości 13 mm dokonuje rozpadu adipocytów oraz neutralizowanie tłuszczu.

Jak przeprowadzany jest ultradźwiękowy zabieg liftingu twarzy wykorzystując najlepsze urządzenia?

Zanim kosmetolog rozpocznie zabieg HIFU, musi nałożyć na skórę żel, który zapewnia wizualizację tkanek oraz poślizg dyszy urządzenia. Kombajn HIFU firmy Medika działa w ten sposób, że stymuluje on włókna kolagenu oraz elastyny układu SMAS.

W efekcie energia ultradźwięków pobudza włókna kolagenu i elastyny warstwy SMAS. Podstawowym celem kombajn HIFU Medika jest zapobieganie procesom starzenia za pomocą siłą grawitacji, powodując skuteczne podniesienie owalu twarzy. Działanie energii ultradźwiękowej powoduje aktywację syntezy włókien kolagenu i elastyny, a to potęguje efekt napięcia skóry i to na długi czas.

Czas zabiegu trwa od 30 do 50 minut i w jego trakcie nasz podopieczny odczuwa ciepło oraz mrowienie, a chwilę po zabiegu napięcie skóry.

Zalety bezinwazyjnego liftingu twarzy z użyciem kombajnu kosmetycznego hifu Medika

Kombajny HIFU marki Medika posiadają obudowę ze specjalnego materiału Corian. Jest on antybakteryjny i odporny na plamy, a więc cykliczne czyszczenie urządzenia sprawia, że jest one wolne od pleśni i grzybów. Ponadto, kombajn HIFU firmy Medika posiada liczne certyfikaty.

Zalety wykonywania zabiegu HIFU kombajnem firmy Medika:

Kombajn HIFU firmy Medika jest bardzo dobrze wyposażony, ponieważ kosmetolodzy otrzymują aż pięć kardridżów. Kombajn jest bezpieczny, bo urządzenie daje użytkownikowi możliwość doboru zalecanych parametrów ekspozycji dla każdego obszaru twarzy. Skuteczność zabiegów potwierdziły badania kliniczne oraz praktyka kosmetologów w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie. W związku z tym my również szczerze polecamy urządzenia marki Medika i zachęcamy do zakupu.

Najczęstsze tagi: kombajny kosmetyczne Hebe Medika, sprzęt kosmetyczny Hebe Medika, urządzenia kosmetyczne Hebe Medika, maszyny kosmetyczne Hebe Medika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *