KOMBAJNY KOSMETYCZNE MEDIKA, URZĄDZENIA KOSMETYCZNE HEBE

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA: Kombajn kosmetyczny Hebe oferuje możliwość wykonywania mezoterapii mikroigłowej. Za pomocą specjalnej głowicy i przeznaczonego do niej kartridża z jałowymi igłami nakłuwa się skórę powodując kontrolowane mikrouszkodzenia. Takie celowe, mechaniczne działanie prowadzi do powstania miejscowego stanu zapalnego, uruchamiającego kaskadę procesów obronnych, które w efekcie świetnie stymulują tkankę do wzrostu. Zwiększa się produkcja włókien podporowych i substancji odżywczych, a pobudzone krążenie krwi w naczyniach włosowatych wpływa na dotlenienie skóry.

Kolejną zaletą mezoterapii mikroigłowej w urządzeniu kosmetycznym Hebe jest wytworzenie setek kanalików, dzięki którym zaaplikowane uprzednio preparaty bogate w substancje aktywne, takie jak m.in. witaminy czy kwas hialuronowy trafiają (w zależności od długości igieł) do głębszych warstw naskórka lub skóry właściwej.

Połączenie tych dwóch aspektów sprawia, że obecnie jest to jeden z częściej wykonywanych i popularnych zabiegów w salonach kosmetycznych. Stanowi alternatywę dla mezoterapii wykonywanej w gabinetach lekarskich, niosąc ze sobą mniejsze ryzyko powstania torbieli lub zgrubień. Po serii zabiegów z użyciem sprzętu kosmetycznego Hebe, klient jest w stanie zaobserwować uniesienie owalu twarzy, wygładzenie drobnych zmarszczek, zminimalizowanie porów oraz redukcję przebarwień.