KOMBAJNY KOSMETYCZNE MEDIKA, URZĄDZENIA KOSMETYCZNE HEBE

PEELING WODOROWY: Osobnym urządzeniem kosmetycznym Hebe jest Hydrogenium+, czyli peeling wodorowy. Stanowi on rewelacyjną metodę nieinwazyjnego oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu jednocześnie działając silnie przeciwstarzeniowo. Dzieje się to za sprawą aktywnego wodoru, czyli jednego z najsilniejszych antyoksydantów, który aplikowany jest pod ciśnieniem z maszyny kosmetycznej Hebe. Mamy tu oddziaływanie mechaniczne, peelingujące martwy naskórek oraz chemiczne, gdyż cząsteczki wodoru docierając w głąb skóry wiążą się z wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody są wydalane z organizmu.

Co więcej w kombajnie kosmetycznym Hebe Hydrogenium+ zastosowano dodatkowe technologie umożliwiające przeprowadzenie kompleksowego zabiegu pielęgnacyjnego. Poczynając od zneutralizowania wolnych rodników na powierzchni naskórka, przez peeling usuwający zalegające martwe komórki warstwy rogowej i oczyszczający pory, po wykorzystanie zjawiska elektroporacji i ultradźwięków by jeszcze głębiej dotrzeć substancjami aktywnymi wykorzystywanymi w trakcie zabiegu. Wywołany efekt termiczny dodatkowo rozluźnia mięśnie, stymuluje tkankę do produkcji fibroblastów i włókien podporowych, pobudza krążenie i dotlenienie.

Sprzęt kosmetyczny Hebe Hydrogenium+ zaleca się osobom o każdym typie cery, zarówno trądzikowej jak i naczyniowej czy wrażliwej. Z powodzeniem mogą korzystać z niego kobiety i mężczyźni w każdym wieku.