KOMBAJNY KOSMETYCZNE MEDIKA, URZĄDZENIA KOSMETYCZNE HEBE

PLAZMA: Jednym z bardziej innowacyjnych urządzeń kosmetycznych Hebe jakie są w ofercie jest plazma kosmetyczna. Zabieg z jej użyciem wykorzystuje zjawisko fizyczne zachodzące również w naturze, gdzie w efekcie wyładowań elektrycznych materia ulega jonizacji.

Kombajn kosmetyczny Hebe posiada wbudowany specjalny generator, który poprzez igłę na końcu aparatu wytwarza w gazach zawartych w powietrzu plazmę, tj. chmurę zjonizowanych cząstek bardzo silnie reagujących z napotkaną tkanką. W momencie kontaktu plazmy z naskórkiem, cała energia zawarta w gazie zostaje przez niego pochłonięta i zamienia się w ciepło. Efektem takiego przegrzania jest sublimacja skóry czyli jej punktowe odparowanie, a także skrócenie włókien kolagenowych. Regenerująca i obkurczająca się tkanka powoduje jej uniesienie i ujędrnienie. Dzięki temu bez nacinania chirurgicznego czy nakłuwania skóry można wykonać zabieg alternatywny do blefaroplastyki (plastyki powiek) lub usunąć z niej niepożądane defekty takie jak brodawki, blizny potrądzikowe, przebarwienia czy zmarszczki mimiczne. 

Ogromną zaletą Plazmy z wachlarza sprzętów kosmetycznych Hebe jest jej niewielka inwazyjność – zabieg powodując jedynie mikrouszkodzenia nie wyłącza klienta z życia społecznego czy zawodowego, nie wymaga także silnego znieczulania farmakologicznego.