KOMBAJNY KOSMETYCZNE MEDIKA, URZĄDZENIA KOSMETYCZNE HEBE

RFRAX: Sprzęt kosmetyczny Medika umożliwia przeprowadzenie jednego z obecnie najskuteczniejszych zabiegów w kosmetologii i medycynie estetycznej jakim jest połączenie  radiofrekwencji i mikronakłuwania skóry. Obie te technologie osobno wykazują dużą skuteczność w przeciwdziałaniu oznakom starzenia, jednak ich połączenie w jednym zabiegu pozwala osiągnąć spektakularne efekty, także na innych płaszczyznach. Szczególnymi wskazaniami do zabiegu są rozstępy, blizny potrądzikowe, spadek gęstości i jędrności skóry, a także zmarszczki mimiczne w okolicach oczu, na szyi lub dekolcie.

Działanie fali elektromagnetycznej na skórę powoduje jej rozgrzewanie, a odpowiednia temperatura obkurcza włókna kolagenowe oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien. Skóra ulega przebudowie, tworzy się świeże ‘rusztowanie”.

Mikronakłuwanie to działanie przede wszystkim mechaniczne, które uszkadza tkankę stymulując ją do regeneracji. W radiofrekwencji mikroigłowej dodatkowo pozwala przenosić ciepło wytworzone przez falę radiową równomiernie w głąb skóry.

Zaletą w urządzeniu kosmetycznym Medika Rfrax jest możliwość doboru ilości igieł oraz głębokości ich nakłuwania – od działania na naskórek (0,3mm), aż po skórę właściwą (3mm), a także tryb pracy – ciągły lub pulsacyjny.

Klient po wykonanej usłudze może mieć lekko zaczerwienioną skórę z niewielkimi śladami po nakłuciach, które nie wykluczają go z życia codziennego.

Zabieg maszyną kosmetyczną Medika to mała inwazyjność przy dużej skuteczności, niewielkie ryzyko powikłań, krótki czas rekonwalescencji oraz możliwość wykonywania go przez cały rok. Efekty będą pogłębiać się po każdym kolejnym zabiegu oraz nawet kilka miesięcy po zakończonej serii, gdyż skóra potrzebuje czasu na wytworzenie i przebudowę tkanki.