KOMBAJNY KOSMETYCZNE MEDIKA, URZĄDZENIA KOSMETYCZNE HEBE

Kombajny kosmetyczne Hebe: mezoterapia bezigłowa znajdująca się w kombajnie kosmetycznym Hebe i stanowi doskonały sposób na przeciwdziałanie starzeniu się skóry dla osób, które obawiają się bardziej inwazyjnych zabiegów lub z jakichś powodów nie mogą z nich korzystać. Jest to bezbolesna alternatywa dla klasycznej mezoterapii igłowej. Istotą tej technologii wbudowanej w kombajn kosmetyczny Hebe, jest wykorzystanie prądu elektrycznego do tymczasowego zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych w skórze. W wyniku tego powstają tzw. elektropory, czyli ‘kanały’ którymi substancje aktywne, rozprowadzone na skórze w trakcie mezoterapii, mogą zostać przetransportowane w głąb tkanki, nawet do skóry właściwej, podczas gdy tradycyjnie zaaplikowane kosmetyki zatrzymują się w warstwie rogowej.

Podczas zabiegu stosowane są odpowiednio dobrane do potrzeb cery preparaty w formie ampułek lub koncentratów: nawilżające, odżywiające, stymulujące, regulujące bądź przeciwzmarszczkowe, które w połączeniu z elektrostymulacją pozwalają zmniejszyć głębokość i ilość zmarszczek, napiąć i unieść skórę oraz poprawić jej koloryt.

Kombajny kosmetyczne Hebe dzięki wymiennym głowicom pozwala na opracowywanie różnych obszarów, w tym okolicy oczu, przez co z powodzeniem może być stosowane przy problemach z opuchniętymi powiekami, zasinieniami i kurzymi łapkami. Dla pełnych i trwalszych efektów zaleca się wykonanie serii minimum sześciu zabiegów, raz/dwa razy w tygodniu.

Możliwość komentowania została wyłączona.