Finansowanie

Raty, Leasing, Dotacje z UE?

Proces zakupu sprzętu

Jesteśmy od tego, aby pomóc Ci na każdym kroku transakcji. Od momentu wyboru sprzętu, po dostarczenie go do Twojego gabinetu! Cały proces finansowania przedsięwzięcia został możliwie najbardziej uproszczony i skoncentrowany na szybką realizację zamówienia.

Wystarczy 5 kroków, aby zrealizować zakup profesjonalnego urządzenia, które poprawi efektywność Twojej pracy! Nie zwlekaj z decyzją i skontaktuj się z doradca miss beauty!

Poniżej przedstawiono schemat procesu realizacji zamówienia wraz z finansowaniem.

Krok 1

Kontakt z przedstawicielem Miss Beauty

Na tym etapie wyjaśniamy Ci organizację związaną z zakupem sprzętu, omawiamy poszczególne funkcje urządzenia, odpowiadamy na pytania, pomagamy w doborze odpowiedniej konfiguracji. Nasz doświadczony personel wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania, uwzględniając Twoje potrzeby oraz przeznaczony budżet.

Wspólnie wybierzemy interesujące Cię moduły i spersonalizujemy aparaturę specjalnie pod profil Twojego gabinetu.

Krok 2

Kontakt z doradzą finansowym

Które rozwiązanie finansowe będzie najbardziej opłacalne dla Ciebie lub Twojej firmy? System ratalny czy może Leasing? Być może potrzebujesz dofinansowania z Funduszy Europejskich?

Na tym poziomie wspólnie ustalimy dalszą strategię finansowania. Wybierzemy najbardziej korzystny sposób pokrycia kosztów urządzenia, dobrany specjalnie dla Ciebie.

Krok 3

Weryfikacja dokumentów

Na tym etapie prosimy o przesłanie wszystkich niezbędnych dokumentów w celu weryfikacji bankowej. Decyzja o przyznaniu środków finansowych zazwyczaj zajmuje 1 dzień roboczy. Podczas rozmowy z naszym doradcą wszystko zostanie szczegółowo wyjaśnione.

Pamiętaj, że pomagamy również w kwestiach związanych z dofinansowaniem sprzętu ze środków unijnych!

Krok 4

Realizacja zamówienia

Po uzyskaniu pełnej płatności od leasingodawcy lub po otrzymaniu środku z kredytu zaczynamy realizacje zamówienia.

Czas realizacji zamówienia zależy od wybranej konfiguracji urządzenia, lokalizacji klienta oraz formy dostawy i wynosi od 5 do 10 dni roboczych.

Krok 5

Dostawa sprzętu

Dostarczymy wybrane przez Ciebie urządzenie całkowicie za darmo!

Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania profesjonalnego szkolenia z obsługi sprzętu. Każde ze szkoleń potwierdzone jest indywidualnym imiennym certyfikatem. Szkolenie może być przeprowadzone przy dostawie urządzenia lub za pomocą videorozmowy. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dofinansowania z funduszy europejskich

Pomoc w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów.

Jesteśmy by Ci pomóc!

Kompleksowo zajmujemy się pomocą w pozyskiwaniu funduszy europejskich, na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Opracowujemy indywidualne biznesplany oraz pomagamy w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Specjalizujemy się głównie w tworzeniu projektów dla przyszłych gabinetów kosmetycznych oraz innych powiązanych z branżą.

Najczęściej zadawane pytania

Czy masz jakieś pytania dotycządce dofinansowania lub prezentowanego sprzętu?

Realizacja zamówienie zwykle zajmuje od 5 do 10 dni roboczych. Najczęściej około tygodnia. Wszystko zależy od miejscowości do której ma trafić sprzęt, czy dostawa odbędzie się za pomocą firmy kurierskiej, czy dostarczamy urządzenie osobiście (np. gdy klient życzy sobie szkolenie z obsługi sprzętu).

Wszystko zależy od klientka, dostarczonych dokumentów i ich weryfikacja. Często jest to możliwe do wykonania w jeden dzień . Szczegóły dotyczące dokumentacji oraz przebiegu finansowania są omawiane indywidualnie z naszym doradcą.

Gwarancja urządzeń Hebe to 24 miesiące, natomiast aparatura Medika jest objęta 30 miesięczno gwarancją. Serwis znajduje się na terenie kraju, co zdecydowanie ułatwia komunikację i przyspiesza proces naprawy.

Moduły poszczególnych funkcji są montowane oddzielnie, dlatego przy awarii jednej, można używać innych i nie wpływa to pracę sprzętu.

Tak, wszystkie nasze urządzenia są wyprodukowane w Polsce.

Oczywiście istnieje taka możliwość, jednak nie we wszystkich przypadkach. Duża obudowa, tzw. Tower pozwala na rozbudowę większości funkcji.

W przypadku zakupienia urządzenia istnieje możliwość wyboru dostawy wraz ze szkoleniem. Szkolenie zawiera instrukcje w jaki sposób prawidłowo użytkować aparaturę. W tym celu można zorganizować sobie modelkę, która posłuży do demonstracji wykonywania zabiegów.

MISS BEAUTY

MISS BEAUTY – Oferujemy Państwu najwyższej jakości urządzenia wielofunkcyjne do gabinetów kosmetologicznych, medycyny estetycznej oraz SPA. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest ich niezawodność, funkcjonalność oraz nowoczesny design.

KONTAKT

Grunwaldzka 1c/1
57-300 Kłodzko

(+48) 721 561 535
(+48) 665 291 219

info@missbeauty.com.pl
biuro@zdrowacaloria.pl
www.zdrowacaloria.pl

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio